Pralka przemysłowa
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem pralki półprofesjonalnej lub pralki przemysłowej do swojej firmy, warto skorzystać z oferty naszego sklepu lodo.pl. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwe dla pracowników pralnictwa może okazać się ciągłe przebywanie w takim hałasie. Z tego powodu postanowiliśmy wyposażyć nasze pralnice przemysłowe w najnowsze rozwiązania, które zwiększają komfort pracy, takie jak wytrzymałe łożyska i sprężyny amortyzujące, a także silniki indukcyjne oraz technologię inwerterową, a niektóre modele posiadają dodatkowo intuicyjne panele dotykowe, które są zaprogramowane w taki sposób, aby można było sterować pralką przemysłową za pomocą smartfona, wykorzystując połączenie Wi - Fi.
Pralnictwo przemysłowe zazwyczaj kojarzy się z ogromnymi i głośnymi sprzętami, nasze pralki przemysłowe zostały zamknięte w stylowej obudowie, w większości przypadków wykonanej ze stali nierdzewnej, co zwiększa ich wytrzymałość na korozję i inne uszkodzenia. Ponadto z tego rodzaju materiałów wykonywane są również bębny i zbiorniki, dzięki czemu poziom hałasu został obniżony do minimum. Inteligentne systemy zostały także wyposażone w specjalne wewnętrzne wagi, dzięki który możliwe jest określenie niezbędnej ilości detergentów, które wystarczą na prawidłowe wykonanie prania. Stosując tego typu pralki przemysłowe nasza firma przykłada się do ochrony środowiska naturalnego. A dzięki materiałom użytym do produkcji pralek półprofesjonalnych i profesjonalnych - możliwe jest niemal w 100% przeznaczenie zużytych sprzętów, które pracowały nawet na najwyższych obrotach, do ponownego wykorzystania surowców, czyli recyklingu.
Pozbądź się brudnych rzeczy raz na zawsze - Pralka półprofesjonalna
W przypadku niezbyt dużych firm, które zastanawiają się, jak poradzić sobie z większą ilością prania, a z drugiej strony nie na tyle dużą, aby inwestować w pralkę profesjonalną, doskonale sprawdzi się pralka półprofesjonalna. Asortyment naszego sklepu internetowego Lodo dostosowany jest do wszystkich potrzeb klientów, zarówno pod względem cenowym jak i spełnieniu określonych wymagań. Od wielu lat, za cel stawiamy sobie nienaganną czystość, oraz wysoką jakość i wygodę klientów. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć zarówno sprzęt do hoteli, domów pomocy społecznej i zakładów mleczarskich lub mięsnych, które posiadają wsady do 28kg, ale również takie, które idealnie nadają się do mniejszych punktów usługowych, takich jak salony fryzjerskie lub salony piękności. Każdy z naszych produktów, został skonstruowany z dużym poświęceniem uwagi, nawet na najmniejsze szczegóły, co znacząco wpływa na żywotność urządzeń i sprawia, że są one jednymi z najbezpieczniejszych na rynku. Umieszczona w metalowym pojemniku - elektronika wrażliwa na wilgotność, wpłynęła na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia korozji. Z kolei spadek wystąpienia nieszczęśliwych wypadku, został uzyskany poprzez umieszczenie podwójnych alarmów i zabezpieczeń, które są stosowane m.in. w lotnictwie. Warto pamiętać, że uniwersalna pralnica przemysłowa, to urządzenie niezbędne w każdym przedsiębiorstwie, którego materiały i inne tekstylia narażone są na zabrudzenia.
Różnice pomiędzy pralnicą przemysłową a pralką stosowaną w domu
Funkcjonowanie pralnic przemysłowych, polega niemal na tym samym co działanie zwykłych pralek, które można spotkać w każdym domu. Jednak urządzenia przeznaczone do użytku firmowego są nieco bardziej skomplikowane, ze względu na to, że posiadają znacznie więcej funkcji niż standardowe pralki.
Pralnice i pralki półprofesjonalne
Proces czyszczenia ubrań w pralniach przemysłowych, jest zupełnie inny niż ten, który doświadczają nasze ubrania w domowych pralkach. Nie bez powodu z czyszczeniem trudnych tkanin lub plam najczęściej należy udać się do profesjonalnej pralni. Jednymi z podstawowych urządzeń w tego typu miejscach są pralnice. To właśnie w nich odbywa się cały proces czyszczenia, od prania wstępnego, po pranie zasadnicze, a finalnie płukanie i wirowanie. Wszystko to może odbywać się bez udziału człowieka, dzięki czemu cały cykl trwa krócej i jest bardziej efektywny.
W jaki sposób działają pralnice?
Tak samo jak w pralkach domowych, również w przypadku większości pralek przemysłowych, czyszczenie odbywa się samodzielnie. Na początku odpowiednio przygotowane wcześniej pranie, wkłada się do bębna, następnie do odpowiednich przegród dodaje się specjalistyczne detergenty i na końcu ustawia się określony program, który dopasowany jest do rodzaju tkanin, jakie poddawane są procesowi prania. Po zakończeniu wcześniej wspomnianych procesów, z bębna pralki wyjmuje się wyczyszczoną odzież i następnie poddaje się ją wirowaniu i prasowaniu.
Pranie w pełni kontrolowane przez elektronikę
Na szczęście dzisiaj już nikt nie musi szukać strumienia, aby wymoczyć swoje brudne ubrania, w celu pozbycia się zabrudzeń i brzydkiego zapachu. Funkcjonujemy w rzeczywistości, w której mamy dostęp do wielu różnorodnych tkanin, począwszy od tych naturalnych, po te syntetyczne. Każdy materiał wymaga indywidualnej pielęgnacji, która pozwoli zachować go w jak najlepszym stanie na długie lata. Dlatego rozwiązaniem, mogą okazać się pralki profesjonalne, niestety te, które można spotkać w domach posiadają jedynie kilka programów, z możliwością ustawienia czasu pracy, temperatury i ilości wirowań. Natomiast pralnice przemysłowe, mogą sobie poradzić z każdym rodzajem tkaniny, dzięki zastosowaniu technologii, która umożliwia korzystanie z o wiele większej ilości programów, niż w przypadku standardowych pralek. Pralnice przemysłowe umożliwiają dodatkowo regulację obrotów bębna, dopływu detergentów i wody, zmianę programu w czasie cyklu prania, a także posiadanie wpływu na większość parametrów, bez konieczności wybierania określonego programu.
Dlaczego warto wybierać pralnice przemysłowe?
Zaletą postawienia na pralnice przemysłowe, jest znacząca ilość różnorodnych, programów, funkcji i ustawień, dzięki którym można bezpiecznie wyprać każdą rzecz, bez ryzyka uszkodzenia. Ponadto korzystanie z tego rodzaju rozwiązań jest znacznie wygodniejsze i mniej kłopotliwe niż w przypadku standardowych urządzeń.
2020-09-02